RokOtok ide dalje- Ribafish ponovno pliva

Datum objave: 24.06.24

Humanitarni plivački projekt Domagoja Jakopovića Ribafisha ima snažnu poveznicu s našom školom. Naime upravo su naši učenici 2019. godine snimili himnu za RokOtok - aktivnoj borbi za sretnije odrastanje i brigu o okolišu.

Kada je 2019. došao u naš centar Dugave i upoznao tadašnji školski bend Slance, odmah je pala odluka da snimimo službenu himnu projekta. rečeno-učinjeno. Uz Slance pjevački dio snimili su deseci naših polaznika na Ljetnom kampu Moslavina.

Iz osobne tragedije rodio se 2018. godine projekt koji je obilježio humanitarni rad javne osobe Domagoja Jakopovića Ribafisha- RokOtok.  Nakon što je plivanjem povezao sve hrvatske jadranske otoke na red je došao i naš najveći poluotok Istra i projekt RokPoluotok.

I ovog će ljeta puno djece, mladih i njihovih roditelja naučiti o čuvanju okoliša, dobro se zabaviti i učiniti istarske plaže čišćima.

Sretno Riba, nek te naša himna prati!